Winix Zero+ hava temizleme cihazı

Winix Smart özelliği bulunan, Winix ZERO+ hava temizleme cihazı öncelikle ortamdaki hava kalitesini, kirliliğin kaynağını ölçebilir ve uygun aksiyonu alır. Türkiye’deki ilk ve tek akıllı hava temizleme cihazı Winix!

Hava Temizleyici WINIX ZERO+, gelişmiş Hava Temizleyici teknolojilerini İnce Toz (PM2.5), Alerji, Polen, Pet Dander, Duman, Kalıp Sporları, Organik Kimyasallar ve Evsel Kokuları yakalamak için şık bir tasarımla birleştiren üstün bir hava temizleyicidir. WINIX ZERO+ Hava Temizleyici en iyi 120m²’ye kadar olan odalarda kullanılır. WINIX ZERO+ hava temizleyici, Mesh Ön Filtresi, Anti-Mikrobiyal CleanCel Teknolojisi®, Anti-Mikrobiyal True-HEPA Filtresi, Kaplamalı Koku Giderici Filtre ve WINIX Plazma Teknolojisi® Teknolojisine sahip, eşsiz bir 5 Aşamalı Hava Arıtma filtreleme sistemi kullanır. WINIX ZERO+ Hava Temizleyici, WINIX SMART ile uyumludur. ZERO+ Hava Temizleyici, Üstün Temiz Hava ile ilgilenenler için tasarlanmıştır!

WINIX ZERO+ hava temizleme cihazı ECARF sertifikalıdır, astım ve alerjiye iyi geldiği belgelendirilmiştir.

Winix hava temizleyici modellerimiz için oluşturduğumuz web sayfası; https://indoorhavakalitesi.com/ adresinden teknik bilgiler, fiyat bilgisi vb. verilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca online olarak satın alabilirsiniz.

Winix hava temizleme cihazları

Winix hava temizleme cihazı ile sigara dumanı, bakteriler, alerji, kimyasallar, kokuları giderin

 

İletişim Bilgilerimiz: