Dymo etiketleme makinaları çözümlerimiz

Dymo etiket makinası

Profesyonel etiketleme, verimli bir bir arşivleme ve organizasyon için önemli bir parametredir. Zarf ve klasörlerin standart şekilde etiketlenmesi, network kablolaması, elektrik kabloları, pano için malzemelerin etiketlenmesi, metal yüzeylere yazı yazılması, tekstil ürünlerine isim yazılması gibi birçok etiketleme ve yazı yazma konusunda dünyada uzman Dymo markasının etiketleme cihazlarını aşağıda belirtilen web sayfamızda bulabilirsiniz.

https://www.dymoetiketleme.com

Ofiskutum firmamıza ait bu web sayfası aracılığı ile kullanım alanınıza uygun Dymo etiket makinesini bulabilirsiniz. Ofiskutum, Dymo etiket makinaları Türkiye distribütörü olarak uygun fiyatla, hızlı teslimat sağlayan İstanbul merkezli bir satış ve tedarik firmasıdır.

Wetra kablo bağları ihracat pazarında

Wetra plastik ve çelik kablo bağları

Elektrik malzemeleri, inşaat, makine ve teçhizatlar, imalat sanayi, tarım vb. birçok alanda aktif kullanılan bağlantı malzemesi ile naylon kablo bağları için Wetra markamızla ihracat yapıyoruz.

Demos’un tescilli markası Wetra, plastik ve paslanmaz çelik kablo bağları konusunda yurtdışı pazarlardaki müşterilerimize ulaşıyor.

Wetra kablo bağları için hazırladığımız web sayfasına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

https://www.wetracableties.com

Wetra plastik kablo bağları

Wetra plastik ve çelik kablo bağları, dayanıklı bağlantı malzemeleridir.

Elektromanyetik alan ölçümü ve 2013/35/EU yönetmeliği eğitimi

Wavecontrol elektromanyetik alan ölçümü eğitimi

Wavecontrol‘den Christophe Capitaine, Avrupa’da yürürlüğe giren 2013/35/EU sayılı İSG yönetmeliğinde elektromanyetik alan ölçümünün hangi alanlarda, nasıl yapılması gerektiğini anlatacağı etkinliğimize değerli katılımcıları bekliyoruz.

Katılım bilgilendirmesi için demos@demos.com.tr’ye email iletebilirsiniz.

Wavecontrol elektromanyetik alan ölçümü cihazlarını incelemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

http://www.demosmuhendislik.com/wavecontrol/

Brunton Echo Zoom Monoküler Cep Dürbünü

Brunton Echo Zoom Monoküler Cep Dürbünü

Amerikan Brunton firmasının Türkiye distribütörü olarak sadece profesyonel pusulaları değil dürbün grubunu da sağlıyoruz.

Alüminyum gövdeli, tek gözlü (monoküler) cep dürbünü. Üretilen en küçük ve etkili tek gözlü cep dürbünlerinden biri olan Echo Zoom Dürbünü,  BaK-4 prizmalı camı ve 30X’e kadar çıkabilen zum kapasitesi ile ihtiyaçlarınızı yüksek verimlilik ile karşılar.

Güney Kore markası Winix hava temizleme cihazı Türkiye’de!

winix_zero_plus_hava_temizleme_cihazi

Sağlıklı yaşam konusu giderek önem kazanan bir alan. Son yıllarda spor, sağlıklı beslenme gibi bazı farkındalıklar oluşmuş durumda. Ancak soluduğumuz havanın kalitesi henüz çok farkında olunan bir konu değil. Özellikle bazı büyükşehirlerde hava kirliliği olduğunu biliyoruz. Fakat, esasen ev, ofis, okul, hastane, spor salonu gibi kapalı alanlardaki hava kirliliğinin dışarından bile kat be kat kötü olduğunu biliyor musunuz? Hava kalitesi özellikle bebekler, çocuklar, hamileler, yaşlılar, astım hastaları, koah hastaları, polen alerjisi, kedi alerjisi, köpek alerjisi olanlar gibi hassas gruplarda çok önemlidir. Bu nedenle teknolojisi ile ve amazon.com’da yer alan müşteri yorumları ile dünyanın en iyi hava temizleme cihazı olan Güney Kore markası Winix artık Türkiye’de.

İlgili web sayfası: https://indoorhavakalitesi.com

Winix hava temizleme cihazları

Güney Kore markası, dünyanın en iyisi, Winix Tower QS hava temizleme cihazı.

Kıbrıs BTHK elektromanyetik radyasyon ölçümü sistemi sağladık

Elektromanyetik radyasyon ölçümü

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kurulmak üzere Wavecontrol MonitEM elektromanyetik alan şiddeti sürekli ölçüm cihazlarını Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurumu – BTHK’ya tedarik ettik. Böylelikle Kuzey Kıbrıs’ta elektromanyetik radyasyon seviyesi anlık olarak online takip edilebilecek. Daha önce Türkiye Bilgi Teknolojileri Kurumu – BTK’ya da elektromanyetik alan sürekli ölçüm sistemleri tedarik ederek Türkiye’yi bir ilk olan bu sistemle tanıştırmıştık.

 

 

Kaiterra Laser Egg 2+ hava kalitesi ölçüm cihazı

Hava kirliliği ölçüm cihazı, hava kalitesi ölçüm cihazı

Kapalı alanlarda maruz kaldığınız hava kirliliği seviyesini an ve an hem Kaiterra Laser Egg 2+ cihazı ekranı üzerinden okuyabilir, dilerseniz de ücretsiz mobil uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Astım hastaları, bebekler, yaşlılar, nefes darlığı çekenler vb. hassas gruptaki insanların bulundukları ortamda maruz kaldıkları hava kirliliğini bilmeleri ve takip etmelerinde fayda bulunuyor.

Ayrıca yeni bir ev, iş yeri tutarken hava kalitesini önceden bilerek hareket edebilirsiniz. Ya da çocuğunuz okula kayıt ederken, hava kalitesinin kontrol altında olduğu bir okulu Kaiterra Laser Egg 2+ ile tercih edebilirsiniz.

Kaiterra Laser Egg 2+, PM2.5, TVOC, Nem, Sıcaklık parametrelerini ölçer.

kaiterra_hava_kalitesi_olcum_cihazi1

Hava kalitesi ölçüm cihazı. Kaiterra laser egg 2+

Hava kalitesi değerleri çizelgesi

Hava kalitesi skalası, hava kalitesi değerleri ne olmalı? Hava kirliliği

PM2.5 partikülleri uzun vadede astım hastalığına neden olabilir.

TVOC ( uçucu organik bileşikler) uzun vadede kimyasal etkilere, kansere neden olabilir ve bazı organlara zarar verebilir.

ABD hava kalitesi endeksine göre Kaiterra hava kalitesi ölçüm cihazı, farklı değerlerde skaladaki uygun renk ile hava kalitesi derecesini gösterir.

Kaiterra Laser Egg 2+ hava kalitesi ölçüm cihazını n11.com mağazamızdan aşağıdaki bağlantıdan satın alabilirsiniz.

https://urun.n11.com/hava-temizleme-cihazlari/kaiterra-hava-kalitesi-olcum-cihazi-P263881674

Ofis kırtasiye malzemeleri, Ofiskutum.com

ofiskutum.com ofis kırtasiye malzemeleri

Ofislerin ihtiyacı olan özellikle kırtasiye, gıda ve temizlik grubu sarf malzemelerinde, firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak üzere Ofiskutum Teknoloji şirketimiz faaliyete başladı. Ofisinizde siz, işinize odaklanırken arka planda günlük ihtiyaçlarınızı Ofiskutum çözer.

ofiskutum.com web sayfamızdan da online alışveriş yapılabilmektedir.

ofiskutum.com ofis kırtasiye malzemeleri tedariği

Ofiskutum, ofis kırtasiye malzemeleri, temizlik, gıda malzemeleri

İç mekan hava kalitesi ölçüm cihazı Air Mentor, Demos ile Türkiye’de

iç mekan indoor hava kalitesi ölçümü cihazı Air Mentor

İnsan sağlığı üzerinde önemli etkileri olan iç mekan / indoor hava kalitesi konusunda aşağıda belirtilen 6 temel parametre bulunmaktadır. Air Mentor-2 cihazı; bu parametreleri evde, ofiste, okulda, hastanede, fitness spor salonunda vb tüm kapalı alanlarda sürekli olarak ölçerek, mobil telefon uygulaması ya da bilgisayar arayüzü ile değerleri anlık olarak gösterebilmekte ve arşivleyebilmektedir.

  • CO2
  • PM2.5
  • PM10
  • TVOC (Uçucu organik bileşenler)
  • Nem
  • Sıcaklık
kapali_mekan_hava_kalitesi_olcum_cihazi_air_mentor_turkiye

Kapalı alanlarda hava kalitesi ölçümü

 

Astım, alerji, akciğer ve solunum yetmezliği, kanser gibi hastalıkları olanlar için ya da bebeği olan ailelerin tercih edebileceği Air Mentor cihazı ile ortamdaki hava kalitesini izleyebilirsiniz. Ayrıca Air Mentor cihazı, hava kalitesi kötü ise, düzeltici aksiyonlar olarak neler yapabileceğinizi de sizlere tavsiye etmektedir.

Air Mentor iç mekan hava kalitesi ölçüm cihazı ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğiniz internet sitemizin adresi aşağıda belirtilmiştir.

Air Mentor web sayfamız: http://indoorhavakalitesi.com   

E-mail adresimiz: demos@demos.com.tr