Fiber Optik Patchcord Kablo

Ürün kodu: DMS14F029

Fiber optik patchcord kablolar, iç mekanlarda kullanılmaya uygun yapısıyla GSM baz istasyonlarında Fiber Optik ara bağlantılarında, patch panellerde , dağıtım noktası bağlantılarında ve ODF bağlantılarında kullanılır.

Baz istasyonlarında daha çok aşağıdaki tip fiber optik kablo patchcord kablolar kullanılmaktadır.

LC LC MM 50/125 DX patchcord fiber optik kablo

LC LC SM 9/125 DX patchcord fiber optik kablo

SC LC MM 50/125 DX patchcord fiber optik kablo

SC LC SM 9/125 DX patchcord fiber optik kablo

Değişik metrajlarda, sahadaki ihtiyaca göre fiber optik breakout kablolar hazırlanmaktadır.